MYC Bazaar, 90'lı yıllardan bu yana gerek tekstil sanatında gerekse mobilya ve ev dekorasyonu sektöründe hizmet vermiş, kendini bu yola adamıştır. Yılların vermi̇ş olduğu tecrübe ve bi̇lgi̇ bi̇ri̇ki̇mi aktararak MYC Bazaar markası adı altında sunduğumuz yüksek kalite ve inovatif ürünleri  hızlı, zamanında ve güvenilir olarak sizlere takdim ediyoruz. Üreticilerden aldığımız çeşitli ürünleri, üstün kalite anlayışımız ile siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

 Bebek giyimden mobilya ve dekorasyon ürünlerine, "üstün hizmet" felsefesiyle yola çıkıp 81 ilin her bölgesinden müşterilerimize ulaşmak misyonumuzdur
Vizyonumuz öz sermayemizle büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle Anne Bebek, Mobilya ve Dekorasyon alanlarında öncü firma olmaktır.

 Çağımızın değişen yaşam standartlarına uygun hareket edip, gerek bulunduğumuz gerekse bulunmayı amaçladığımız sektörlerde bayrak taşıyıcı şirket olmayı şiar edinmiş MYC ailesi olarak yurt içinde ve yurt dışında hayallerimize ulaşmanın yolundayız.
 
 Gerek genç personellerin hayal gücüyle gerekse girişimcilerimizin tecrübeleri ile esnaflık adabıyla gelecek neslin dünyasına açılıyoruz.

 MYC Bazaar fikri sadece sınırlı bir kesimin değil aksine birçok kişinin bütçesine uyan çok çeşitli ürünleri sunma isteğinden doğmuştur. kalitenin her zaman göz önünde bulundurulduğu bu fikir dahilinde işlevsellik, uygunluk, tasarım ve değer kavramları bir araya getirilir. MYC ailesi tasarım, tedarik, paketleme ve dağıtım süreçlerinden iş modelimize kadar şirketimizin her alanında varlığını gösterir. Hedefimiz daha fazla insanın ev ortamında uygun fiyat ve kalitede bir alış veriş yapmasını sağlamaktır.